Kendini işine adamış yaratıcı ekibimiz,
yaptığımız işe yönelik yetenek,
deneyim ve tutkuyla doludur.

Biz Kimiz ?

Hem küçük hem de büyük markalar için yaratıcı çözümler geliştiriyoruz, özgün ürün kimlikleri oluşturuyoruz ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Çalışma anlayışımız ve sorunlara üretilen çözümlerimizdeki farklı yaklaşımlar ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Alanında uzman kadrosu ile, projelerinize uygun çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren yönetim anlayışımız ile işletmeleriniz bizimle birlikte büyüyor.

G-THOTH MÜHENDİSLİK

Faaliyetlerimiz Tanıyın

Grafik Tasarım
Firmalara özel kurumsal kimlik tasarım çalışmaları hizmeti, baskı hizmetleri, görsel tasarım hizmetleri, sosyal medya yönetimi ve web tasarım hizmetlerimiz mevcuttur.
Web / Mobil Yazılım Çözümleri
Alanında uzman kadromuz ile profesyonel çözümler üreterek, tüm müşterilerimize uygun fiyatlı ve kolay kullanımı olan, son teknoloji ile entegre çalışan yazılım çözümleri sunmaktayız.
Dijital Ajans ve Reklam
Size özel google ads ve SEO danışmanlık hizmetleri verilir. Alanında uzman özel çalışanlarımız ile 7/24 destek sağlanmaktadır. Tüm reklam hizmet çalışmalarınızda yanınızdayız.
Danışmanlık Hizmetleri
Her türlü teknik destek danışmanlığı yapılmaktadır. Ayrıca proje yazılımı, yönetimi ve danışmanlığı, marka danışmanlığı, ISO-CE belgelendirme danışmanlığı hizmetleri verilmektedir.

G-THOTH MÜHENDİSLİK

Referanslar

Uygulama alanımız oldukça geniş: tasarım, grafik, markalaşma, geliştirme, yazılım, teknik danışmanlık, reklam çözümleri...

HADİ KONUŞALIM

SİZİN HAKKINIZDA

Sıradaki Projeniz İçin

.

error: Content is protected !!